Naprawa pojazdów

Świadczymy pełen zakres usług z dziedziny mechaniki pojazdowej, oferujemy naprawy pojazdów osobowych i dostawczych. Przeprowadzamy diagnostykę komputerową, by za pomocą testera i odpowiedniego oprogramowania ustalić, jaki jest aktualny stan techniczny pojazdu oraz wykryć usterki na wczesnym etapie, zanim dojdzie do poważniejszej awarii.

Dokonujemy wszelakich napraw, od drobiazgów po poważne uszkodzenia. Zajmujemy się naprawą układów hamulcowych, którychdziałanie ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa na drodze. Wymieniamy klocki i tarcze hamulcowe, przewody, odpowietrzamy i uzupełniamy płyn hamulcowy. Specjalizujemy się w naprawach zawieszenia, które często cierpi z powodu dziur i nierówności na drodze, zwłaszcza w sezonie zimowym; łatwo wówczas o uszkodzenia amortyzatorów, sworzni i wahaczy. Zajmujemy się wymianą rozrządów, pasków, łańcuchów oraz pomp, aby zachować prawidłowy obieg wody w układzie chłodzenia. Każdy kierowca wie, że pęknięcie paska rozrządu może doprowadzić do poważnej awarii silnika, dlatego lepiej wymieniać ten element zgodnie z zaleceniami producenta co określoną liczbę kilometrów lub czasu.

Serwis klimatyzacji samochodowej

Prowadzimy serwis klimatyzacji samochodowej zarówno dla pojazdów ze starym (R134A), jak i nowym (R1234YF) czynnikiem chłodzącym. Proponujemy czyszczenie, odgrzybianie, wymianę filtrów, uzupełnianie czynnika, którego poziom obniża się z czasem oraz usuwanie usterek. Rozumiemy, że prawidłowy obieg powietrza wewnątrz pojazdu jest jednym z czynników składających się na komfort jazdy. Radzimy, by serwisować klimatyzacjęprzynajmniej raz w roku, aby zminimalizować ryzyko nabawienia się przez pasażerów alergii oraz nie dopuścić do poważniejszej awarii systemu.

Jako specjaliści w dziedzinie motoryzacji potrafimy uporać się z niemal każdym uszkodzeniem, by zapewnić Państwu bezpieczną jazdę i szczęśliwe dotarcie do celu.