car

Myjnia

Myjnia samoobsługowa

Wycieraczki nie dają już rady wyczyścić szyby?  To może być znak, że czas odwiedzić GT Service! Zupełnie nowa myjnia samoobsługowa pozwoli na skuteczne wyczyszczenie samochodu dzięki profesjonalnej chemii oraz wydajnemu systemowi mycia (3 oddzielne lance do różnych programów).

W naszej myjni można płacić kartą, a w razie potrzeby rozmienić gotówkę. Prowadzimy także system abonamentowy (na kluczyk). Dysponujemy również ogólnodostępnymi odkurzaczami samochodowymi. Zadbaj o higienę swojego auta z GT Service !

Jak korzystać z myjni samoobsługowej?

Obsługa myjni jest prosta i intuicyjna, a poszczególne programy zostały wyróżnione kolorami lanc – żółtym, czerwonym i czarnym. Za pomocą specjalnej dyszy można dokładnie wyczyścić zabrudzone felgi. Aktywny mus pomoże przywrócić zadbany wygląd nawet bardzo zanieczyszczonym pojazdom. Czynna piana upora się z grubą warstwą nalotu i osadów, usunie błoto oraz sól drogową. Detergenty, które stosujemy w naszej myjni, są jednocześnie skuteczne i bezpieczne dla środowiska oraz powierzchni samochodu. Dla uzyskania lepszego efektu można użyć szczotki z delikatnym włosiem. Intensywne płukanie zimną wodą pozwoli pozbyć się resztek chemikaliów z pojazdu.

  • Po usunięciu zabrudzeń warto zastosować woskowanie, czyli nakładanie warstwy wosku, który pełni funkcje estetyczne oraz ochronne dla lakieru, zabezpieczając go przed zanieczyszczeniami oraz korozją. Ostatnia czynność to nabłyszczanie, czyli płukanie wodą zdemineralizowaną ze środkiem osuszającym, aby nie pozostały zacieki. Należy pamiętać o trzymaniu lancy w odpowiedniej odległości od samochodu oraz przestrzeganiu instrukcji zapewniającej bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki naszej myjni samoobsługowej utrzymanie samochodu w czystości staje się łatwym i przyjemnym zadaniem.

1 PROGRAM - OPRYSK FELG

Użyj żółtej lancy

Specjalnie dedykowana dysza do mycia felg rozpyla silnie czyszczącą chemię, która skutecznie rozpuszcza zabrudzenia na felgach, szczególnie pył pochodzący z klocków hamulcowych.
Prawidłowa odległość lancy podczas nanoszenia chemii od powierzchni felgi to 10-20 cm.
Po odczekaniu kilku chwil można spłukać rozpuszczone zabrudzenie poprzez program Mycie Bezdotykowe lub Spłukiwanie.

WAŻNE
Nie należy używać tego programu do felg aluminiowych polerowanych.
Nie należy aplikować na karoserię oraz silnik.
Nie należy używać szczotki do dodatkowego mycia felg.

OPRYSK FELG 1 300x210

2 PROGRAM - AKTYWNY MUS

Użyj czerwonej lancy

Zalecany do silnie zabrudzonych pojazdów. Stosowana na naszej myjni aktywna piana latem doskonale usuwa zaschnięte owady a zimą rozpuszcza nalot osadzający się na samochodzie z soli drogowej i innych zanieczyszczeń. Prawidłowa odległość dyszy od samochodu to 30-40 cm. Jest to oprysk wykonywany na zmniejszonym ciśnieniu. Należy nie dopuszczać do całkowitego wyschnięcia środka chemicznego na samochodzie.

AKTYWNA PIANA 1 300x212

3 PROGRAM - MYCIE BEZDOTYKOWE

Użyj czarnej lancy

Mycie Bezdotykowe - najpopularniejszy program wykorzystywany przez użytkowników.
Prawidłowa odległość lancy od samochodu to 10-20 cm.
Stosowany środek chemiczny nie jest szkodliwy dla środowiska oraz lakieru i w połączeniu z ciepłą wodą przy odpowiednim ciśnieniu doskonale zmywa nawet silne zabrudzenia które wcześniej zostały rozmiękczone przez aktywny mus.

MYCIE BEZDOTYKOWE 1 300x189

4 PROGRAM - MYCIE SZCZOTKĄ

Użyj czerwonej lancy

W celu osiągnięcia najlepszego efektu mycia polecamy zastosowanie szczotki z pianą aktywną. Delikatne włosie szczotki w połączeniu z sylikonową obudową gwarantuje mycie bez zarysowań. Aktywna piana w połączeniu ze szczotką doskonale usuwa zabrudzenia a przy okazji nadaje wspaniały zapach.

WAŻNE
Zakaz mycia szczotką felg i kołpaków - dbajmy wzajemnie o swoje auta.

SZCZOTKA 1 300x200

5 PROGRAM - SPŁUKIWANIE

Użyj czarnej lancy

Spłukiwanie przy użyciu zimnej, czystej wody ma na celu usunięcie pozostałej piany z mycia bezdotykowego oraz mycia szczotką i stanowi przygotowanie pod aplikowanie wosku.
Prawidłowa odległość lancy od powierzchni samochodu 40-50 cm.

SPLUKIWANIE 2 1 300x210

6 PROGRAM - WOSK OCHRONNY

Użyj czarnej lancy

Woskowanie RainX to znany i sprawdzony producent wosków i innych produktów do pielęgnacji nadwozia samochodu. RainX to niewidzialna wycieraczka nie tylko na szybie czołowej, ale na całym nadwoziu samochodu który został pokryty tym wspaniałym środkiem.
Odległość lancy podczas aplikacji wosku 40 - 50 cm od nadwozia.
Zawsze po woskowaniu użyj programy SIÓDMEGO - NABŁYSZCZANIE.

WOSKOWANIE 1 300x210

7 PROGRAM - NABŁYSZCZANIE

Użyj czarnej lancy

Przy użyciu wody zdemineralizowanej wypłukujemy resztki pozostałego szamponu oraz wosku.
Nabłyszczanie należy stosować każdorazowo na zakończenie procesu mycia samochodu.
Zdemineralizowana woda po wyschnięciu nie pozostawia białych plamek z wody.
Prawidłowa odległość lancy od powierzchni samochodu 40-50 cm.

SPLUKIWANIE BEZ ZACIEKOW 1 300x200

ul. Milskiego 3, 80-809 Gdańsk

pn - pt 7:00 - 22:00

sobota 8:00 - 15:00

Potrzebujesz pomocy? Zajmiemy się tym!

Specjalizujemy się w naprawach samochodów. Działamy sprawnie i kompleksowo

Zadzwoń +48 58 692 49 42

Zadzwoń +48 58 692 49 51